Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Black Weekend w Panu Materacu!

Black Weekend w Panu Materacu!

Już w najbliższy piątek (23.11) akcją Black Friday rozpoczynamy wielkie, przedświąteczne wyprzedaże w Panu Materacu, z których możecie Państwo skorzystać w naszych salonach oraz sklepach internetowych! W związku z tym wydarzeniem szereg produktów w o wiele niższych cenach! Akcja cieszy się największą popularnością w Stanach Zjednoczonych, gdzie w dzień po święcie Dziękczynienia miliony Amerykanów wybierają się na przedświąteczne zakupy.

Skąd się wziął Czarny Piątek? Geneza “święta zakupów” nie jest do końca znana. Niewątpliwie liczne rabaty i promocje napędzają coraz większe zainteresowanie tym wydarzeniem.

Jedna z legend głosi, że nazwa “Black Friday” pierwszy raz użyta została przez policjantów z Filadelfii w latach 60 XX wieku, którzy użyli tego określenia w związku z zakupowym szaleństwem mieszkańców podczas jednej z nocy.

Druga teoria mówi o sprzedawcach, którzy wartość swojej sprzedaży zapisywali w zeszytach czarnym atramentem, natomiast wydatki/straty kolorem czerwonym. Na koniec dnia w arkuszach dominował kolor czarny, dlatego sądzi się, że dzień ten był początkiem Czarnego Piątku jaki znamy dzisiaj.

Kolejną genezą, najlepiej pasującą do obecnej formy tego dnia, jest opis funkcjonariuszy oraz kierowców autobusów, którzy widząc kilometrowe korki oraz tłumy ludzi pod centrami handlowymi jako jedni z pierwszych użyli sformułowania “Czarny Piątek”.

Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się dokładnie jakie wydarzenie przyczyniło się do powstania Black Friday, jednakże najlepszą recenzją powodzenia tego rodzaju akcji jest zadowolenie klientów na całym świecie.

Akcja Black Friday cieszy się wielką popularnością w coraz większej ilości miejsca na całym świecie. Również w Polsce coraz więcej firm i sklepów bierze udział w tym wydarzeniu. Wśród tych sklepów nie mogło zabraknąć Pana Materaca! Dlatego z wielką przyjemnością przygotowaliśmy dla Państwa szereg promocji na materace, łóżka oraz inne niezbędne w sypialni akcesoria, które objęte zostały rabatem nawet do -50%! Dodatkowo w naszych salonach czeka na Państwa niespodzianka w postaci specjalnego rabatu – na każde wydane 1000 zł na materac otrzymają Państwo 100 zł na akcesoria do sypialni!

W ten wyjątkowy dzień nałożyliśmy rabaty na popularne i cieszące się uznaniem w oczach klientów produkty od sprawdzonych producentów:

– 40% na materace z kolekcji Pana Materaca,
– 20% rabatu na ekskluzywne materace Curem,
– 20% obniżki cen na materace firmy Bedding,
– Wybrane materace marki Janpol – 12% taniej + gratis do zakupu każdego materaca,
– Wybrane materace marki Materasso – do 25% taniej,
– Wybrane materace marki Mollyflex – do 20% taniej,
– Wybrane materace marki Perdormire – rabat do 25%,
– Kołdry i poduszki puchowe Animex do 15%, inne modele tej marki przecenione do 12%,
– Kołdry Paradies do 15%, poduszki Paradies 10%,
– Materace z Outletu przecenione nawet o 50%,
– Meble Timoore taniej do 30%,
– Łóżka New Design przecionione do 10%,
Darmowa dostawa w całym kraju.
Serdecznie zapraszamy do naszych salonów w Lublinie, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, w Warszawie oraz Krośnie i Mielcu, gdzie czekają na Państwa nasi sprzedawcy, którzy z przyjemnością doradzą w wyborze odpowiedniego materaca. Naszą promocyjną ofertę znajdą Państwo również na naszych stronach internetowych: https://www.panmaterac.pl oraz https://www.klinikasnu.pl

Zaoszczędź z nami przed świętami!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *