Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Black Weekend w salonach Pan Materac w Lublinie!

Black Weekend w salonach Pan Materac w Lublinie!

Wielkie promocje w salonach Pan Materac w Lublinie! Z okazji Black Friday wysokie rabaty nawet do 80%!

Black Friday cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju, z biegiem lat ilość sklepów dołączających do akcji zwiększa się. W tym gronie, jak i w poprzednich latach, znajduje się również Pan Materac, który przygotował promocje sięgające nawet do 80%!

W salonach Pan Materac w Lublinie znajdą Państwo wysokiej jakości materace od standardowych z wkładem sprężynowym po innowacyjne modele wykonane z najnowocześniejszych pianek. Oferta obejmuje również różnego rodzaju łóżka: klasyczne drewniane, tapicerowane oraz kontynentalne. Produkty dostępne w sklepie produkowane są przez znane i cenione na rynku firmy: Hilding, Janpol, Mollyflex, Sembella, Perdormire, New Elegance, New Design oraz wiele innych.

W ofercie znajdują się również materace sygnowane logiem Pan Materac. Kolekcja obejmuje pięć modeli, które powstały w oparciu o najnowsze technologii i zastosowaniu materiałów, zapewniających niezwykle komfortowy odpoczynek. Produkty takie jak Tempo, Puls, Select Massage, Original Multi, Original Thermo przecenione są aż o 40%!
Co więcej, w salonie w Galerii Gala możecie Państwo skorzystać z porad profesjonalnego fizjoterapeuty, który doradzi w kwestii prawidłowego doboru powierzchni spania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z rabatów i promocji w naszych salonach. Promocje obowiązują również na naszej stronie internetowej: https://www.panmaterac.pl/black-week-58 Zapraszamy!

Black Friday

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *