Przejdź do treści

Black Weekend z rabatami do 50% w salonach Pan Materac w Lublinie!

Solidne produkty, stylowe dodatki oraz duże obniżki cen! To wszystko znajdziesz w salonach Pan Materac z okazji Black Week! Przyjdź do naszych salonów w Lublinie i postaw na asortyment od najlepszych producentów w atrakcyjnych cenach! Rabaty nawet do 50% na wybrane materace, łóżka czy akcesoria sypialniane! Poza kuszącymi promocjami oferujemy także pomoc naszych fachowców! Odwiedź salony Pan Materac w Lublinie przy ul. Diamentowej 2 oraz przy ul. Fabrycznej 2 i zyskaj zdrową przestrzeń do snu! Zapraszamy!
Wielkie rabaty z okazji Black Week w salonach Pan Materac w Lublinie!

Z okazji Black Friday obniżamy ceny wybranych produktów nawet do 50% od cen regularnych, dlatego możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych przy zakupie! To idealna okazja na stworzenie przestronnego, higienicznego oraz prozdrowotnego podłoża do snu. W naszym asortymencie znajdziesz materace, łóżka czy poduszki i kołdry oraz inne akcesoria do sypialni. Wszystkie produkty zostały wykonane z jakościowych materiałów, dlatego wybierając salony Pan Materac, zyskujesz pewność, że posłużą one przez wiele lat!

Specjalna oferta promocyjna z okazji Black Week dostępna również na www.panmaterac.pl/black-week-58

Sklepy stacjonarne w Lublinie zaopatrzyliśmy w materace, łóżka, poduszki i kołdry od najlepszych producentów: Hilding, Janpol, Materasso, Mollyflex, New Elegance, Tempur, Sembella, Curem, Serta oraz Magniflex. Oferujemy także produkty sygnowane naszą autorską marką – Pan Materac, wśród których znajdziesz szeroką ofertę materacy, stelaży, poduszek oraz kołder!
Fachowa pomoc w wyborze odpowiedniego materaca!

Chciałbyś skorzystać z fachowego doradztwa w wyborze materaca lub łóżka? Nasi eksperci czekają na Ciebie w każdym z salonów Pan Materac! Twardość czy rodzaj wypełnienia materaca to kluczowe kwestie podczas jego zakupu. U nas zaopiekują się Tobą wykwalifikowani doradcy, dlatego zakupiony model pozostanie w Twojej sypialni na długi czas!

Przyjdź do jednego z naszych salonów w Lublinie i wybierz dla siebie wyjątkowy materac w niezwykle atrakcyjnej cenie z okazji Black Week!

Lokalizacje salonów Pan Materac w Lublinie:
www.panmaterac.pl/c/pan-materac-lublin-18
Galeria MEGA MEBLE
ul. Diamentowa 2
20-447 Lublin
tel.: 813 070 017
e-mail: lublin@panmaterac.pl

Godziny otwarcia salonu:
Pn. – Pt.: 11:00 – 19:00
Sobota: 10:00 – 16:00
Niedziela (handlowa): 10:00 – 16:00

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-lublin-32
Galeria GALA
ul. Fabryczna 2, II piętro
20-001 Lublin
tel.: 813 070 878
e-mail: lublin2@panmaterac.pl

Godziny otwarcia salonu:
Pn. – Pt.: 10:00 – 19:00
Sobota: 10:00 – 17:00
Niedziela (handlowa): 10:00 – 15:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *