Przejdź do treści

Jak czyścić materac?

Zdrowy, spokojny sen niewątpliwie wpływa na nasze samopoczucie w ciągu dnia. Jednak wielu z nas zapomina, że na komfort snu oddziałuje odpowiednio odświeżony materac. Dlaczego jest to tak istotne? Niewątpliwe jest, że w materacach gromadzą się roztocza i inne drobnoustroje. Zatem, by móc zagwarantować sobie… Czytaj dalej »Jak czyścić materac?

Materac sprężynowy czy piankowy

Materac sprężynowy czy piankowy?

Sprężyny czy pianka we wkładzie materaca? Który materiał jest lepszy? Przed zakupem materaca warto dowiedzieć się więcej o właściwościach poszczególnych rodzajów materacy oraz o zastosowanych w nich materiałach. W takim razie, który materac wybrać sprężynowy czy piankowy? W przypadku wątpliwości warto skorzystać z porad sprzedawców… Czytaj dalej »Materac sprężynowy czy piankowy?

Odpowiedni stelaż do łóżka

Odpowiedni stelaż do łóżka

Ze względu na ilość czasu, jaką spędzamy w sypialni, należy szczególnie zadbać o odpowiedni komfort podczas codziennego odpoczynku. Jakość naszego snu i stopnia regeneracji w wielkim stopniu zależy od podłoża, na jakim śpimy. Podczas zakupów skupiamy się na wyborze łóżka, aby pasowało do wystroju sypialni… Czytaj dalej »Odpowiedni stelaż do łóżka

Materace dziecięce

Materace dziecięce marki Hilding

Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka to jedna z najważniejszych kwestii w pierwszych miesiącach i latach życia. Ze względu na ilość czasu, jaką dziecko spędza w łóżku, należy zadbać, aby materac spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa oraz tworzył stabilną powierzchnię umożliwiającą prawidłowy rozwój. Obecnie na rynku dostępnych… Czytaj dalej »Materace dziecięce marki Hilding

Materac Janpol

Materace Janpol taniej do 20%!

Wiosenne wyprzedaże na materace Janpol! Już od najbliższego piątku (20.03.2020 r.) wybrane materace sygnowane logiem polskiej marki Janpol dostępne będą w obniżonych cenach nawet do 20%! Janpol to polska firma produkująca od niemal 30 lat wysokiej jakości materace, eleganckie łóżka, praktyczne stelaże oraz niezbędne w… Czytaj dalej »Materace Janpol taniej do 20%!