Przejdź do treści

Materace dziecięce marki Hilding

Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka to jedna z najważniejszych kwestii w pierwszych miesiącach i latach życia. Ze względu na ilość czasu, jaką dziecko spędza w łóżku, należy zadbać, aby materac spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa oraz tworzył stabilną powierzchnię umożliwiającą prawidłowy rozwój. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli materacy przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników. W tym artykule przedstawimy jedne z najpopularniejszych materacy dla dzieci od szwedzkiego producenta Hilding!

Materace dziecięce marki Hilding

Kolekcja materacy dziecięcych Hilding obejmuje trzy wysokiej jakości modele spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa i jakości. Produkty te tworzone są w nowoczesnym procesie produkcji przy zastosowaniu sprawdzonych komponentów. Poddane zostają również wielu testom i badaniom, których wyniki potwierdzone są licznymi certyfikatami.

Materac Dobranocka Hilding

Jednym z najczęściej polecanych przez sprzedawców materacy dla dzieci jest materac Hilding Dobranocka. Wkład materaca tworzy wysokiej jakości profilowana pianka Flexifoam, która dzięki porowatej strukturze i specjalnym nacięciom zapewnia odpowiednią wentylację wewnątrz produktu. Skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem bakterii, grzybów i pleśni, co jest niezwykle istotne przy zachowaniu wysokiej higieny snu niemowlaka czy dziecka. Materac Dobranocka to również odpowiednie wsparcie rozwijającego się ciała dziecka, tworzy stabilną i zarazem elastyczną powierzchnię spania umożliwiającą swobodne ruchy. Materac dostępny jest w dwóch wysokiej jakości, zdejmowanych pokrowcach: Lotus lub dzianina. Jakość i bezpieczeństwo materiałów wykorzystanych w materacu Dobranocka potwierdza certyfikat Oeko-Tex Standard oraz Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka.

Materac Kołysanka Hilding

Wysokiej jakości materac Hilding Kołysanka tworzy blok z pianki Flexifoam utwardzonej specjalną warstwą kokosu z dodatkiem lateksu o budowie pozwalającej na swobodny przepływ powietrza wewnątrz produktu. Zaletą materaca Kołysanka są dwie strony o zróżnicowanym poziomie twardości. Strona utwardzona warstwą kokosu polecana jest w pierwszych miesiącach życia dziecka, zapewnia stabilną powierzchnię podparcia, natomiast strona bardziej elastyczna i miękka doskonale sprawdzi się w przypadku starszego dziecka. Jest to idealny materac od pierwszych dni życia niemowlaka, który spełni swoją funkcję również w późniejszych latach. Materac Kołysanka posiada również stosowne certyfikaty: Oeko-Tex Standard oraz Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Materac Safety Smyk Hilding

Innowacyjny materac ze specjalnie podniesionymi bokami, dzięki którym powierzchnia zyskuje łódeczkowaty kształt. Hilding Safety Smyk zaprojektowany został z myślą o bezpieczeństwie dziecka oraz pomocy dla rodziców podczas codziennych czynności. Połączenie wygodnego materaca z funkcją przewijaka doskonale sprawdzi się podczas podróży lub w małych pokojach dziecięcych. Wkład materaca Safety Smyk tworzy, opracowana przez specjalistów Hilding, pianka Velvet Touch, która wyróżnia się właściwościami antybakteryjnymi oraz doskonałą przepuszczalnością powietrza, co przekłada się na redukcję ilości drobnoustrojów i alergenów w obrębie materaca. Jak każdy materac z kolekcji dziecięcej Hilding, Safety Smyk posiada certyfikat Oeko-Tex Standard i Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *