OFERTA

materace - Pan Materac

MATERACE

W swojej ofercie posiadamy materace do łóżek takich firm jak Hilding, Janpol, Perdormire i Tempur. Zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych, gdzie dajemy możliwość przetestowania naszych produktów oraz gwarantujemy profesjonalne doradztwo w wyborze materaca o odpowiedniej budowie i twardości. Udzielamy nawet do 15 lat gwarancji na produkty z oferty oraz zawsze darmową dostawę do klienta. Przyjdź i przekonaj się sam!

MARKI MATERACY

ZOBACZ WSZYSTKIE

ŁÓŻKA


Sprzedajemy łóżka drewniane i tapicerowane oraz dopasowane do nich szafki nocne. U nas znajdziesz produkty firm New Design, New Concept, Ekodom, Stolwit i Hilding oraz ekskluzywne łoża King Koil. Szeroki wybór dobrej jakości tkanin i skór obiciowych pozwoli dobrać kolor łóżka do każdej sypialni. Łóżka dostępne w ofercie prezentujemy w naszych salonach stacjonarnych w Lublinie - przyjdź i wybierz łóżko odpowiednie dla Ciebie i twojego wnętrza.

łóżka - Pan Materac

PRODUCENCI ŁÓŻEK

ZOBACZ WSZYSTKICH
kołdry i poduszki - Pan Materac

KOŁDRY I PODUSZKI

W naszym katalogu produktów znajdziesz pościel wysokiej jakości - kołdry i poduszki najlepsze na okres zimy, lata lub na cały rok. Nasz oferta zawiera w sobie produkty z wkładem syntetycznym, jak również ekskluzywne wyroby z wypełnieniem puchowym lub półpuchowym dla klientów stawiających na naturalne produkty w sypialni. Wybierz kołdrę i poduszkę najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom. Zapraszamy!

PRODUCENCI KOŁDER I PODUSZEK

ZOBACZ WSZYSTKICH

STELAŻE

Stelaż to zaraz po materacu najważniejszy element łóżka, który ma znaczący wpływ na jakość naszego snu. Odpowiednio dobrany i skonstruowany stelaż redukuje nacisk i pozwala na lepsze dopasowanie materaca do kształtu naszego ciała oraz zapewnia odpowiednią wentylację powietrza, zapobiegając namnażaniu się bakterii i roztoczy. Przyjdź do naszych salonów stacjonarnych - doradzimy Ci jak wybrać odpowiedni.

stelaże - Pan Materac

PRODUCENCI STELAŻY

ZOBACZ WSZYSTKICH