Przejdź do treści
Strona główna » Promocje

Promocje

Materac Janpol

Materace Janpol taniej do 20%!

Wiosenne wyprzedaże na materace Janpol! Już od najbliższego piątku (20.03.2020 r.) wybrane materace sygnowane logiem polskiej marki Janpol dostępne będą w obniżonych cenach nawet do 20%! Janpol to polska firma produkująca od niemal 30 lat wysokiej jakości materace, eleganckie łóżka, praktyczne stelaże oraz niezbędne w… Czytaj dalej »Materace Janpol taniej do 20%!

Black Friday

Black Weekend w Panu Materacu!

Już w najbliższy piątek (23.11) akcją Black Friday rozpoczynamy wielkie, przedświąteczne wyprzedaże w Panu Materacu, z których możecie Państwo skorzystać w naszych salonach oraz sklepach internetowych! W związku z tym wydarzeniem szereg produktów w o wiele niższych cenach! Akcja cieszy się największą popularnością w Stanach… Czytaj dalej »Black Weekend w Panu Materacu!

Zimowa promocja marki Hilding

Zimowa promocja marki HILDING

Do końca stycznia oferujemy wybrane materace Hilding taniej o wartość VAT. Firma Hilding posiada obszerną kolekcją materacy lateksowych, piankowych i kieszeniowych. W styczniu proponujemy wybrane modele tej marki w promocyjnych cenach. Kupując produkty obniżone o wartość VAT oszczędzamy aż 18,7%. Produkty objęte promocją: – Rock&Roll… Czytaj dalej »Zimowa promocja marki HILDING