Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Zimowa promocja na materace Hilding! Taniej nawet do 20%!

Zimowa promocja na materace Hilding! Taniej nawet do 20%!

Czas zimowych wyprzedaży w salonach Pan Materac w Lublinie. Od soboty – 18.01 – przez ponad miesiąc, aż do 2.03 wielka promocja na niemal wszystkie materace Hilding!

Hilding to marka ciesząca się wielką popularnością w naszym kraju, od ponad 15 lat dostarcza wysokiej jakości materace, łóżka oraz akcesoria do sypialni. Producent w swoich produktach stosuje innowacyjne rozwiązania w celu zapewnienia pełnego komfortu podczas codziennego użytkowania. Materace Hilding to jakość, wygoda i bezpieczeństwo podczas snu!

 

W trakcie trwania promocji materace z kolekcji Hilding dostępne będą z rabatem aż 20%! Kolekcja ta obejmuje zarówno wysokiej klasy materace piankowe: Rock&Roll, Foxtrot, Salsa, Mambo, Rumba oraz Latino, jak i niezwykle wygodne materace sprężynowe: Cha-Cha, Tango, Pasodoble, Flamenco, Lambada, Electro i Makarena.

Promocją objęta została również ciesząca się dużym zainteresowaniem kolekcja Family. Materace Step, Zorba, Fandango i Breakdance można kupić taniej o 15%!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w Lublinie w Galerii Gala przy ul. Fabrycznej 2 oraz w Galerii Mega Meble przy ul. Diamentowej 2. Czekają tam na Państwa nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniego materaca!

Zimoa promocja

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *